Zvuková izolace a odhlučnění - akustické desky WOLF

Exkluzivní distributor pro ČR

Objednávejte na: 326 901 411 nebo odbyt@ciur.cz
Zákaznická linka: 800 888 959

Vyzkoušejte test slyšitelnosti zvukového projevu
před izolací WOLF a zejména pak po ní (-36 dB).

Nejlepší v oblasti zvukové izolace

Navigace:  Titulní strana  /  Desky Wolf  /  Ostatní produkty Wolf

Ostatní produkty Wolf

Akustické hmoždinky Herkules

Rozměry: 6×60 nebo 6×80 mm (jiné rozměry na dotaz)

Použití: Univerzální akustická hmoždinka pro plné i dutinové zdivo. Nejčastěji používaná pro kontaktní systém WMZ D 1_2. Hmoždinka ve formě hřebu na bázi skelného vlákna se v předvrtaném otvoru deformuje a získává patřičnou pevnost. Použitím akustické hmoždinky minimalizujete riziko vzniku zvukového mostu. Nelze použít pro montáž na strop!

Wolf Multico 400

Rozměry: 2×50 m

Použití: Podkladová textilie určená k vyrovnání nerovností podkladu při pokládce desek Wolf PhoneStar®. Wolf Multico 400 se používá při nerovnostech podkladní vrstvy do 2 mm / 2 m podkladu. Podkladová textilie je také vhodná jako separační vrstva pod desky Wolf PhoneStar®. Zvyšuje se tak účinnost celého systému zejména v oblasti kročejového hluku.

Wolf Spaltbares Vlies

Rozměry: 1×50 m

Použití: Krycí textilie určená k překrytí akustických desek Wolf PhoneStar® pro finální podlahové krytiny z masivního materiálu. Určená pro podlahové krytiny se silným namáháním podkladové vrstvy, jako jsou například podlahové palubky. Textilii je nutné celoplošně přilepit k deskám Wolf PhoneStar®.

Wolf Tape

Rozměry: 5×50 m

Použití: Systémová lepicí páska určená k přelepování řezných hran akustických desek WOLF PhoneStar®. Vynikající přilnavost k podkladu. Vyrobeno z biologicky odbouratelného a ekologicky nezávadného materiálu.

Volejte zdarma

Zákaznická linka: 800 888 959

Linka slouží výhradně k dotazům na naše produkty.